10. Noc Muzeów

Program:

(wstęp bezpłatny)

16.00-24.00

Zwiedzanie ekspozycji stałych i czasowych

16.00-20.00
Kiermasz Sztuki (edycja XIII)

Prezentacja dzieł sztuki i rękodzieła  artystycznego

16.00-21.00
Wielki Album Krośnieński
akcja portretowania krośnian

(wraz z PPSKAKiB)

17.00-23.00

pokazy baristów Blue Fire

Recital Katarzyny Jamróz

Piaf i inne

Przede wszystkim zachęcamy Państwa do zwiedzania naszych wystaw stałych i nowych wystaw czasowych. W tym roku zobaczą państwo wyjątkową ekspozycję Z wilkiem na plastronie, przedstawiającą historię krośnieńskiego sportu żużlowego. Jak co roku zaprezentujemy Państwu Wielki Album Krośnieński AD 2015, ekspozycję prezentującą portrety wykonane podczas ubiegłorocznej Nocy Muzeów.

Wraz z 10. edycją Nocy Muzeów odbędzie się już po raz 13. Kiermasz Sztuki, dający możliwość zapoznania się z prezentacjami prac artystycznych i rękodzieła lokalnych twórców. Obecność baristów Blue Fire, którzy zachwycą Państwa prezentacjami serwowania kawy metodą latte art z całą pewnością uatrakcyjnią tą popołudniową część naszego przedsięwzięcia. Poza tym w gościnnych progach Pałacu Biskupiego, jak co roku we współpracy z pedagogami i słuchaczami PPSKAKiB będzie miała miejsce kolejna odsłona Wielkiego Albumu Krośnieńskiego. Zachęcamy Państwa do udziału w naszej akcji i utrwalenia wizerunku swojego oraz Państwa najbliższych, co umożliwi nam stworzenie niezwykłej kolekcji portretów. Jeżeli jeszcze nie odebraliście Państwo swoich portretów - będzie to możliwe w Muzeum, podczas naszej imprezy. Największą atrakcją tego wieczoru będzie recital Katarzyny Jamróz Piaf i inne, tradycyjnie o 21.00. Zapraszamy!