WIELKI ALBUM KROŚNIEŃSKI

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu kolejną już wystawę czasową związaną z akcją Wielki Album Krośnieński. To cykliczna wystawa pojawiająca się w Pałacu Biskupim w okolicach Nocy Muzeów, prezentująca zdjęcia naszych gości, którzy wzięli udział w akcji portretowania krośnian podczas poprzedniego święta muzealników. Akcja realizowana jest przy współpracy z Państwowym Pomaturalnym Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy w Krośnie.
Wszystkim Państwu Muzeum Podkarpackie w Krośnie składa serdeczne podziękowania za udział w naszym przedsięwzięciu. Szczególnie mocno chcielibyśmy podziękować słuchaczom, absolwentom oraz pedagogom krośnieńskiego Studium, bez których zaangażowania i ogromnej pasji akcja nie miałaby miejsca.
Twórcy Wielkiego Albumu Krośnieńskiego: Katarzyna Krępulec-Nowak, Mateusz Pastuszak, Julia Komornicka, Andrzej Drozd, Krzysztof Antosz, Janusz Krzywonos, Łukasz Piękoś i Magdalena Tomkiewicz, Emilia Kłak.