Surowce naturalne w Karpatach Polskich oraz ich wykorzystanie w pradziejach i wczesnym średniowieczu

Praca pod redakcją Jana Gancarskiego.
Muzeum Podkarpackie w Krośnie, Krosno 2009

Ósmy tom z serii prezentującej referaty wygłoszone podczas międzynarodowych konferencji archeologicznych, organizowanych przez Muzeum Podkarpackie w Krośnie. Zawiera materiały z konferencji, którą zorganizowano w dniach 25-26 listopada 2008 r. Oprócz archeologów wzięli w niej udział również przedstawiciele nauk przyrodniczych (geolodzy, geomorfolodzy, botanicy) z Polski, Czech, Ukrainy i Węgier. Wygłoszono 22 referaty o różnorodnej tematyce, prezentujące nowe dane dla poznania pradziejów i wczesnego średniowiecza na obszarach karpackich, tym razem w zakresie wykorzystywania surowców naturalnych.

Wymiary: 16 x 22,5 cm, twarda oprawa, str. 463.

Cena: 20,00 zł