Wielki Album Krośnieński

ANNO DOMINI 2013

Muzeum Podkarpackie w Krośnie ma przyjemność zaprezentować Państwu już trzecią wystawę czasową związaną z akcją Wielki Album Krośnieński. Wraz z Państwowym Pomaturalnym Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy w Krośnie, dzięki Państwa dobrej woli możemy tworzyć tą niezwykłą kolekcję zdjęć. Przed Państwem portrety krośnian powstałe podczas zeszłorocznej Nocy Muzeów.

Wszystkim Państwu Muzeum Podkarpackie w Krośnie składa serdeczne podziękowania za udział w naszym przedsięwzięciu. Szczególnie mocno chcielibyśmy podziękować słuchaczom, absolwentom oraz pedagogom krośnieńskiego Studium, bez których zaangażowania i ogromnej pasji akcja Wielki Album Krośnieński po prostu nie miałaby miejsca.

Twórcy Wielkiego Albumu Krośnieńskiego:

Atelier „P. Biskupi” z Globiką:

Janusz Krzywonos

Dorota Bocheńska