Zamki w Karpatach

Praca zbiorowa pod redakcją Jana Gancarskiego,

Muzeum Podkarpackie w Krośnie, Krosno 2014 r.

Publikacja stanowi kontynuację serii wydawanej przez Muzeum Podkarpackie w Krośnie, zawierającej referaty wygłoszone podczas interdyscyplinarnych, międzynarodowych konferencji archeologicznych poświęconych archeologii obszarów karpackich. Konferencja dotyczyła zamków i warowni karpackich, poddanych wielokrotnie badaniom interdyscyplinarnym, będących często obiektami wieloletnich projektów badawczych, wciąż wzbudzających zainteresowanie. Tematyka obejmowała teren polskich i słowackich Karpat Zachodnich oraz części Karpat Wschodnich w granicach Polski, Słowacji i Ukrainy. Konferencja na temat zamków i warowni karpackich odbyła się w dniach 17-18 listopada 2011 r. przedstawiono wtedy 32 referaty, opublikowano jedynie 23.

Wymiary książki: 24,5 x 17 cm, twarda oprawa, s. 595.

Cena: 20,00 zł